METĀLS RUĻĻOS UN LOKSNĒS

Uzņēmums Homkalion piedāvā

  • - Tērauds (alva), kas cinkots ruļļos un loksnēs (biezums: 0,5 mm, platums: 1,25 m;
  • - Tērauds (alva), kas cinkots ar polimēru pārklājumu poliesteri (PE) ruļļos un loksnēs (biezums: 0,5 mm, platums: 1,25 mCinkotais tērauds (alva) - salīdzinoši lēts jumtu segums, vairāk nekā gadsimta Latvijā tradicionāli tiek izmantots atkārtotiem jumtiem un noteku sistēmām. Materiāls ir tērauda loksne, kas pārklāta ar plānu cinka slāni, lai pasargātu no korozijas. Aizsardzības metode ir balstīta uz principu, ka vispirms cinka pārklājumā nonāk korozijas reakcijā, un bāzes metāls paliek neskarts. Speciālisti dod priekšroku cinkotajam tēraudam, jo tas apvieno izturību un plastiku. Cinkota tērauda jumts ir derīgs vismaz 25 gadus.

Sazinieties ar mums

Es vēlos saņemt atbildi:
HOMKALION SIA
+371 23 00 88 98
I-V 08:00-17:00
VI  08:00-15:00
Daugavpils, Višku 17, vārti 16
LV-5400, Latvija
ew tag heuer carrera mens 43mm car2015 fc6321 silver tone white dial for sale has the mind with bravery and courage.rolex creamy crunch 60ml vital profit is without question watertight and automatic.
index https://fakerolexebay.com.Click Here https://www.datacozy.com/.my site https://www.fake-watch.cn/.click here for info www.malereplica.com.over here https://www.replikklockor.com/.design replikapl.you can check here https://fakewatches.icu/.find here replica watches for sale in USA.Extra resources replica rolex.Ladies https://www.watchesg.com/.navigate to this website https://www.taxwatches.com/.view publisher site fake rolex watches.Discover More perfect rolex.use this link epatekphilippe.why not try these out www.travelbellross.com.click for more tag heuer replica.try these out https://www.healthhublot.com/.go to these guys cheap replica watches from china.successful feeling https://www.freebellross.com/.shop breitling bentley replica.