Metāldakstiņi

Metāldakstiņi "GRANAT", ir paredzēts dažādu veidu ēku jumtu segšanai, sākot no privātmājām un lauku mājām, beidzot ar lielām ražotnēm, sabiedriska un komerciāla tipa. Mūsu produktus apvieno augstas darbības un estētiskās īpašības. Daudzpakāpju ražošanas process ļauj sasniegt augstu uzticamību un izturību, kā arī plaša krāsu izvēle ļauj izmantot dakstiņus, īstenojot jebkuru dizaina ideju.

 
Metāladakstiņi Daugavpilī
Jumta no metāla
Kopējais platums 1180 mm
Pārklājuma platums 1100 mm
Materiāla biezums 0,5 mm
 

"GRANAT" ir izveidots, ņemot vērā vides aizsardzības prasības, tas labi rāda savu kvalitāti jebkurā gadalaikā ar jebkurām temperatūras izmaiņām. Metāldakstiņi ir izgatavotas no abām pusēm no cinkota tērauda, ​​kas pēc tam iziet cauri no pasīvēšanas un gruntēšanas procesa. Pēdējā stadijā uz materiāla tiek uzklāts krāsains polimērs. Pateicoties šīm procedūrām, ir sasniedzams augstas patērētāju kvalitāte: metālam "GRANAT" ir paaugstināta pretestība ārējās faktoriem - tas ir aizsargāts pret koroziju, saules gaismas pakļaušanu un temperatūras svārstībām. Būvmateriālu vienmērīga virsma neļauj uzkrāt nekādu piesārņojumu.

Neliels flīzes svars atvieglo tā uzstādīšanu, ļaujot pacelt materiālu uz jumta, neizmantojot īpašu aprīkojumu. Ja jumta segumu, flīžu loksnes tiek sagrieztas līdz jumta slīpuma garumam un pārklājumam. Blakusesošajiem virsmām, kas aprīkotas ar drenāža rievām, ļauj izveidot blīvu un hermētisku pārklājumu.

Papildelementi

Kore KR

 

Vējmala R

 

Satekne R

 

Karnīze R

 

Atloks KR

 

Iekšējais un ārējais stūris KR

 

Ūdensnoteku sistēmas

Apaļā ūdensnotekas sistēma

 

Profilētas ūdensnotekas sistēma

 

Sazinieties ar mums

Es vēlos saņemt atbildi:
HOMKALION SIA
+371 23 00 88 98
I-V 08:00-17:00
VI  08:00-15:00
Daugavpils, Višku 17, vārti 16
LV-5400, Latvija
index https://fakerolexebay.com.Click Here https://www.datacozy.com/.my site https://www.fake-watch.cn/.click here for info www.malereplica.com.over here https://www.replikklockor.com/.design replikapl.you can check here https://fakewatches.icu/.find here replica watches for sale in USA.Extra resources replica rolex.Ladies https://www.watchesg.com/.navigate to this website https://www.taxwatches.com/.view publisher site fake rolex watches.Discover More perfect rolex.use this link epatekphilippe.why not try these out www.travelbellross.com.click for more tag heuer replica.try these out https://www.healthhublot.com/.go to these guys cheap replica watches from china.successful feeling https://www.freebellross.com/.shop breitling bentley replica.